SON DAKİKA

Erzincan Amatör Liginde Play-Off Başlıyor

Bu haber 17.2.2022 23:32:53 'de eklendi ve 376 kez görüntülendi.

 

Haber: Hatice Zengin

 

Erzincan Amatör Küme Güven Ataş 2021-2022 sezonu Play-off a kalan takımlar belli olurken, karşılaşmalar 19-20 Şubat 2022 tarihinde başlaması bekleniyor.

Erzincan Amatör Spor Kulüpleri (ASKF) Başkanı Emin Turan, Play-off grubunda mücadele edecek takımlara başarılar diledi.

 

Erzincan 1.Amatör Küme Güven Ataş 2021-2022 sezonu hafta sonu oynanan karşılaşmalar ile tamamlandı. İki Grupta 12 takımın mücadele ettiği İki grupta Play-off müsabakalarına 4 er takımdan 8 takım kaldı. Play-of kalan takımlar karşılıklı olarak çarpazlama sisitemi ile eşleşecek ve müsabakalar 19-20 Şubat 2022 tarihinde başlayacak. Pılay-off grubu müsabakaları tamamlandıktan sonra Mart Ayının son haftasında final müsabakası ile sezon tamamlanacak.

A Grubunda 28 Puanla Kavakyoluspor lider tamamlarken, B Grubunda 22 Puanla Mollaköy Belediyespor ile Çayırlı Belediyespor takımları lideri belirlemek için eleme usulü tek maç oynanacak.

Gruplarında ilk 4 kalarak Play-off grubunda oynamaya hak kazanan takımlar   A Grubunda ; Kavakyoluspor, Cimin Siyah İncispor, İliç Gençlikspor ile Erzincan Gençlerbirliği B Grubunda Mollaköy Belediyespor, Çayırlı Belediyespor, Tercan 17 Şubatspor ve Otlukbeli Gençlikspor .

Bizde Yeni Erzincan Gazetesi olarak Play-off müsabakalarında mücadele edecek takımlaara başarılar diliyoruz.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON EKLENEN HABERLER
İLGİLİ HABERLER