SON DAKİKA

Şireci, Mazbatasını Aldı

Bu haber 5.2.2021 16:11:18 'de eklendi ve 14275 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz hafta Erzincan İl Kongresini yapan Ak Parti Erzincan İl Teşkilatı göreve başladı. Mazbatasını alan Mehmet Şireci, "Öncelikle 27 Ocak 2021 tarihinde yapmış olduğumuz kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Kongremize Başbakanımız Binali Yıldırım, Genel Sekreterimiz Fatih Şahin ve çok kıymetli misafirlerimiz katıldı. Bundan sonra ki süreçte de bundan evvel olduğu gibi yine Erzincan için, ülkemiz için çalışma gayretinde olacağız. Önümüzde ki dönemde başarılarımızı katlayarak artırmayı hedefliyoruz. Şeklinde konuştu. 

Başkan Şireci’yi tebrik eden AK Parti Erzincan Milletvekili Burhan Çakır'da, "Göreve tekrar Seçilen il başkanımızı ve yönetim kurulunu kutluyorum. 2023 hedeflerimizde AK Parti kadroları olarak Erzincan’da yeniden seçilen arkadaşlarımız ile birlikte bir kez daha tarih yazacağımıza inanıyorum. Parti kurulduğu günden bu güne emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Son olarak konuşma yapan ve tebriklerini ileten AK Parti Milletvekili Süleyman Karaman ise, “Yeniden seçilen il başkanımızı tebrik ediyorum. Gerçekten biz kendisinden çok memnunuz.
Bundan sonra da daha verimli çalışacağımıza inanıyoruz. Bütün yönetim kurulu arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Çok güzel bir kongre geçirdik. Ayrıca il kongremize görüntülü katılan Cumhurbaşkanımıza ve bu toprakların yetiştirdiği Başbakanımıza da teşekkürlerimizi arz ediyoruz.” dedi.
Erzincan Adliyesi Sarayı önünde yapılan programa Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, kadın kolları, gençlik kolları, yönetim Kurulu üyeleri ve bazı partililer katıldı.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON EKLENEN HABERLER
İLGİLİ HABERLER