SON DAKİKA

Trt 1'De Oğuzhan Aydın Rüzgarı

Bu haber 4.3.2022 19:52:55 'de eklendi ve 893 kez görüntülendi.

 

Ünlü sanatçı Alişan tarafından hafta içi her gün hazırlanan ve TRT 1'de yayınlanan "Alişan ile Hayata Gülümse" programına bir çok kez katılan Erzincanlı Akademisyen Doç. Dr. Oğuzhan Aydın programlarda yaptığı sohbetlerle beğeni topluyor

Erzincan'ın yetiştirdiği değerli insanlardan, Edebiyat ve tarih konusunda yaptığı konferans ve sohbetlerle taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Doçent Doktor Oğuzhan Aydın son dönemlerde TRT 1 ekranlarında boy gösteriyor. Aydın, TRT 1'de hafta içi her gün sabah saatlerinde yayınlanan "Alişan ile Hayata Gülümse" programına katılarak burada oldukça güzel programlara imza atıyor.

Programda zaman zaman Alişan'ın sorduğu sorulara Türk - İslam medeniyeti ışığında cevaplar veren Aydın, anlattığı kıssalar ve güzel örneklerle başta Alişan olmak üzere programı izleyenlerden de tam not alıyor. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde kariyerine devam eden Doç. Dr. Oğuzhan Aydın, ayrıca Türkiye'nin bir çok şehrinde düzenlenen konferans ve panellerde de özellikle Türk Ahilik geleneğinden önemli bilgileri dinleyicilerle buluşturuyor.

Yeni Erzincan Gazetesi olarak bizler de Doç. Dr. Oğuzhan Aydın hocamıza bundan sonraki kariyerinde başarılar ve kolaylıklar diliyoruz.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON EKLENEN HABERLER
İLGİLİ HABERLER