SON DAKİKA

MİLLETE HİZMET ETMEK İÇİMİZDE BİR SEVDADIR

Bu haber 24.1.2019 17:36:26 'de eklendi ve 50730 kez görüntülendi.

“Millete hizmet etmek, içimizde bir sevdadır”

Mehmet Buyruk “Belediye Başkanı olarak bu memlekete hizmet etme fırsatım oldu. Gelinen bu noktada birikim ve tecrübelerimi memleketime, hemşerilerime hizmet yolunda paylaşmak istiyorum.”

Erzincan Eski Belediye Başkanlarından Mehmet Buyruk gazetemize yaptığı açıklamada, “Doğup büyüdüğüm bu şehre herkes gibi benim de vefa borcum var. Bu can bu bedende olduğu müddetçe borcumu ödemeye devam edeceğim.”

DOĞUNUN PARLAYAN YILDIZI ERZİNCAN

Erzincan Eski Belediye Başkanı Mehmet Buyruk gazetemize yaptığı açıklamada, Erzincan’ın son 15 yılda şehircilik anlamında adeta çağ atladığını belirterek şunları söyledi, “AK Parti hükümetimizin Türkiye’de olduğu gibi şehrimizde de uyguladığı doğru politikalar sayesinde Erzincan’ımız doğunun parlayan yıldızı ve örnek şehir olmaya devam ediyor. İlerleyen süreçte özellikle tarım, hayvancılık, sağlık, eğitim ve turizmde atılan doğru adımlarla bu ivme daha da yükseklere çıkacaktır. Memleketimizin göç veren şehir konumundan göç alan şehir konumuna gelmesinde siyasi irademizin, bürokratlarımızın emeği inkar edilemez.”

ERDOĞAN VE YILDIRIM BİZİM İÇİN BİR ŞANSTIR

Buyruk açıklamasını şöyle sürdürdü ; “Gerek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, gerekse eski Başbakanımız, Meclis Başkanımız, hemşerimiz Binali Yıldırım, Erzincan’ımız ve ülkemiz için çok büyük şanstır. Bizlere düşen bundan önce olduğu gibi bundan sonra da onlara desteğimizi devam ettirmektir. Özellikle hazırlayacağımız projelerle bu destekleri daha da etkin bir şekilde kullanabilmeliyiz. Şehrimiz için gecesini gündüzüne katan milletvekillerimiz , Belediye Başkanlarımız ve AK Parti İl Yönetimimiz var. İnşallah milletimizin teveccühüyle 31 Mart yerel yönetimler seçimlerinde bu yükseliş devam edecektir.” Dedi.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
SON EKLENEN HABERLER
İLGİLİ HABERLER