SON DAKİKA

Kaymakam Kaykaç köy ziyaretlerine devam ediyor

Bu haber 7.2.2020 15:48:04 'de eklendi ve 43345 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz yıl ağustos ayında Refahiye Kaymakamı olarak atanan Eyüp KAYKAÇ, ilçe merkezinin ardından köy ziyaretlerine devam ediyor. Kaykaç'a bu ziyaretler esnasında daire amirleri de eşlik ediyor. Kaymakam Kaykaç, Yurtbaşı, Yaylabeli, Baştosun, Mendemeköyçukuru, Armutlu, Yeniköy, Yukarısütlü,  Ekecik, Baloğlu, Çamlımülk, Kamberağa, Gazipınarı, Şahaloğlu, Bakacak, Çaltı, Leventler, Kızıleniş, Muratçayırı, Gölköy, Çukurçimen, Söğütlü, Tepeköy, Kaçak köylerini ziyaret etti.

Refahiye Kaymakamı Eyüp KAYKAÇ köylerde yıl içerisinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek köy halkının dertlerini ve sıkıntılarını dinledi.
Muhtarlardan köyde yapılan yatırımlar hakkında bilgi aldı.Köylerde vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi,köyün ihtiyaçları ve çözüm yollarıyla ilgili fikir alışverişinde bulundu.Kaymakamımız Eyüp KAYKAÇ köylerde yapılacak yatırımların devam edeceğini ve yaşadıkları sıkıntıların çözüleceğini,ayrıca yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için makamın kapılarının halka sonuna kadar açık olduğunu ifade etti.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON EKLENEN HABERLER
İLGİLİ HABERLER