SON DAKİKA

Erzincan Belediyesi Esnafa Bayrak Dağıttı

Bu haber 13.2.2021 23:23:30 'de eklendi ve 13852 kez görüntülendi.

Erzincan Belediyesince, 13 Şubat 1918 Erzincan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü nedeniyle esnafa Türk bayrağı dağıtıldı.

 

Erzincan’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 103. Yıl dönümü münasebetiyle Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, ordu caddesinde bulunan esnafı ziyaret edip bayramlarını kutlayarak şanlı Türk Bayrakları hediye etti. 

Başkan Aksun’a ziyaretinde MHP Erzincan İl Başkanı Salih Aksu, Belediye Meclis Üyeleri Selami Mayda ve Levent Baydaş katıldı. 

Ziyaretiyle ilgili olarak konuşan Başkan Aksun; “Erzincan’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 103. Yıl dönümü münasebetiyle esnafımızı ziyaret ediyoruz. Bayramlarını kutluyoruz. 13 Şubat 1918 tarihinin Erzincan’ımız için önemi çok büyüktür. Bugün anısına esnafımıza en güzel hediyenin Şanlı Türk Bayrağımız olacağını düşündük. Ben tekrar şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Erzincanlı hemşehrilerimizin bayramını kutluyorum” dedi. 

Ziyaret edilen esnaflar ise Başkan Aksun ve beraberindekilere anlamlı ziyaret ve hediyeleri için teşekkürlerini ilettiler.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
SON EKLENEN HABERLER
İLGİLİ HABERLER