SON DAKİKA

24 Erzincanspor'A 1 Milyon Dolar'Lık Sponsor

Bu haber 25.7.2019 16:25:17 'de eklendi ve 55227 kez görüntülendi.

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Erzincan’daki yerel ve ulusal medya kuruluşları ile bir araya gelen Erzincan Valisi Ali Arslantaş, yaptığı açıklamada “Girişimlerimiz sonucu 24 Erzincanspor ile Anagold arasında yeni bir sponsorluk anlaşması yaptık. Buna göre Anagold firması takımımıza bu yıl 1 milyon dolar diğer 2 yıl için 500’er bin dolar olmak üzere önemli bir sponsorluk geliri sağlayacak” dedi.

Haber: M. Beşir Buyruk
Vali Arslantaş, gazetecilerle buluştuğu yemekli toplantıda Erzincan’ın gündemine dair önemli açıklamalar yaptı.
Ekşisu’da bulunan özel bir sosyal tesiste düzenlenen programa Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman, Burhan Çakır, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, Erzincan Eski Belediye Başkanı ve Gazeteci Yazar Mehmet Buyruk, Gazeteci Yazar Hikmet Köksal, Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Koşan ile Erzincan’da görev yapan yerel ve ulusal basın kuruluşlarının çalışanları katıldı.
YAPIMI DEVAM EDEN BİR ÇOK
PROJEYİ SONLADIRMAK ÜZEREYİZ
Programda ilk olarak konuşan Erzincan Valisi Ali Arslantaş,
Erzincan’da yapımı devam eden bir çok proje ve çalışma hakkında bilgiler verdi.

 

Üç yılı aşkın bir süredir görev yaptığımız Erzincan’da gerçekleşen bir çok projenin bir an evvel Erzincanlı hemşerilerimizin hizmetine sunulması için yoğun bir çaba harcıyoruz. Bu anlamda gerek Organize Sanayi Bölgesinde devam eden yatırımların, gerek bir süre önce yapımına başlanan Araştırma ve Devlet Hastaneleri bina inşaatlarının takipçisi oluyoruz. Ayrıca ilimizde eksikliği bulunan bazı sağlık alanları ile doktor ihtiyacının giderilesi için e yoğun bir çaba harcıyoruz. Öte yandan İl Özel İdaresi bünyesinde gerek ilçelerimizde ve gerekse köylerimizde yapımı devam eden çalışmalarımız var.
24 ERZİNCANSPOR’A ÖNEMLİ BİR GELİR SAĞLADIK
Ayrıca 24 Erzincanspor ile ilgili bazı gelişmeler oldu. Anagold ile tekrar yapılan bir sponsorluk anlaşması var. Buna göre bu yıl için 1 milyon dolar, diğer iki yıl içinse 500’er bin dolarlık ödeme yapacaklar. İnşallah Erzincanlı hemşerilerimize en iyi şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz.” dedi.
Vali Arslantaş’ın ardından sırasıyla Erzincan milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır ile Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ve Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Koşan da kısa birer konuşma yaptılar.
Program Erzincan’da görev yapan gazetecilerin Vali Arslantaş ve milletvekillerine yönelik soru ve açıklamalarıyla sona erdi.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON EKLENEN HABERLER
İLGİLİ HABERLER