SON DAKİKA

Pelet Üretim Tesisine Ziyaret

Bu haber 6.8.2022 12:25:21 'de eklendi ve 240 kez görüntülendi.

Haber: M. Beşir Buyruk
Erzincan Valisi Mehmet Makas ve Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Refahiye ilçesinde faaliyete başlayan Cihangir Pelet Üretim Tesisinde incelemelerde bulundular.
Vali Makas ve Milletvekili Karaman burada tesis işletmecilerinden Naci Karaman ile görüştüler. Erzincan Valisi Mehmet Makas böyle bir tesisi Refahiye’ye kazandırdığı için tesis sahiplerini tebrik etti.

Vali Makas ve Milletvekili Karaman burada tesis işletmecilerinden Naci Karaman ile görüştüler. Erzincan Valisi Mehmet Makas böyle bir tesisi Refahiye’ye kazandırdığı için tesis sahiplerini tebrik etti. Her türlü endüstriyel ve tarımsal atıkların kurutulup, öğütüldükten sonra yüksek basınç altında sıkıştırılması ile oluşan Pelet'in hem çevreci bir yakıt olması hem de yerli olması nedeniyle ülkemiz için de önem taşıdığı kaydedildi.
Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman ise girişimcilere hülkümetimizin verdiği çok önemli destekler var diyerek, işletme sahiplerine hayırlı olsun dileklerini iletti.
İşletmede bir süre incelmelerde bulunan Erzincan Valisi Mehmet Makas ve Milletvekili Karaman kazasız belasız ve bereketli bol kazançlar dileyerek işletmenin ilimize ve Refahiye’ye hayırlı olmasını dilediler.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON EKLENEN HABERLER
İLGİLİ HABERLER